MENU Kontakt

Dotace

Spolu s našimi partnerským společnostmi připravujeme pasivní a nízkoenergetické domy, na jejichž realizaci lze žádat dotaci v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Jednou z oblastí podpory jsou právě novostavby.

V této oblasti lze žádat dle celkové energetické náročnosti domu následovně:

B.1 Hladina 1 (výše podpory 400 000,- Kč ) - Potřeba tepla na vytápění ≤20 kW/hod/m2/rok
B.2 Hladina 2 (výše podpory 550 000Kč ) - Potřeba tepla na vytápění ≤15 kW/hod/m2/rok
B.3 Zpracování odborného posudku a zajištění měření průvzdušnosti obálky budovy = blower door test (max. 35 000 Kč)

Příjem žádostí je od 1.4.2014 v plném proudu a ukončení příjmu žádostí proběhne dne 31.10.2014 nebo v okamžiku vyčerpání stanovené alokace peněžních prostředků.

Více informací (PDF, 0,4 MB)

V letošním dotačním programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM je mimo jiné podporována výstavba pasivních domů (můžete získat 435 – 585 tis. Kč). Pokud si právě teď necháváte zpracovat projekt na rodinný dům a chystáte podat žádost o podporu v této kategorii, měli byste Váš záměr co nejdříve konzultovat s energetickým specialistou, který má zkušenosti s metodickými pokyny programu NZÚ, protože možná i Váš projektant netuší, co je to pasivní dům. Dnes a denně se setkáváme s nekvalitními projekty, které nesplňují platné definice a požadované technické parametry.

Nabízíme též kompletní zprostředkování a administrace dotací z programů:

  • Nová Zelená úsporám
  • Operační program Životní prostředí
  • Eko-Energie – Czech Invest
  • Regionální operační programy

Pro konzultace nás neváhejte kontaktovat na www.AGenergy.cz nebo na stránkách Facebook www.facebook.com/AG.Energy.cz.https://www.fake-watches.is wherewatches.com rolex fake https://www.luxuryreplicawatch.to/ https://www.wellreplicas.to

christiandiorreplica.rezf rolex datejust mens rolex calibre 2836 2813 m126331 0008 pink dial range of designs to meet the requirements diverse character.